PDA

View Full Version : International story on Udrih



bostjan
02-22-2007, 04:30 AM
hello from slovenia,

with all the talks about Beno being traded, here is a nice article from AllStar about Beno and his fans and MySpace:

http://www.hoopsworld.com/global/article_20927.shtml

bostjan

RADECK
02-22-2007, 07:12 AM
Za Boštjana!

Bedarije ki jih pišejo nekateri bebci tu o Udrihu so res neverjetne! Prav rad bi videl da ga menjajo, potem da stopi na parket proti Spursom in jim da malo lekcije!
Menjajo naj Popović-a!

Pozdrav!


BENO JE CAR!!!!

zeleni
02-22-2007, 10:29 AM
umiri se.

Če te že kaj muči, predlagaj dobro menjavo: Bruce Bowen za kozarec žolce. Beno Udrih pa zadnje čase pač ni dober igralec pri Ostrogah.

angel_luv
02-22-2007, 11:26 AM
That is an excellent article. Beno's sweet. :)

RADECK
02-23-2007, 05:15 AM
umiri se.

Če te že kaj muči, predlagaj dobro menjavo: Bruce Bowen za kozarec žolce. Beno Udrih pa zadnje čase pač ni dober igralec pri Ostrogah.


ma si kekec!

kako naj igra, če pa kmet od trenerja spreminja mišljenje o njem vsakih pet minut!
moje mnenje o menjavah v moštvu pa so povsem drugačna najbrž od tvojih in je kristalno jasno, da Ostroge potrebujejo na kakšni drugi poziciji boljšega igralca kot na playu!

Pa nick ti kar ustreza!

Kamnik
02-23-2007, 05:30 AM
ma si kekec!

kako naj igra, če pa kmet od trenerja spreminja mišljenje o njem vsakih pet minut!
moje mnenje o menjavah v moštvu pa so povsem drugačna najbrž od tvojih in je kristalno jasno, da Ostroge potrebujejo na kakšni drugi poziciji boljšega igralca kot na playu!

Pa nick ti kar ustreza!

vsi imamo radi Bena....


ampak glej kaksno tekmo od letos, ko je igral

res je zanic to sezono :wakeup

zeleni
02-23-2007, 07:21 AM
ma si kekec!

kako naj igra, če pa kmet od trenerja spreminja mišljenje o njem vsakih pet minut!
moje mnenje o menjavah v moštvu pa so povsem drugačna najbrž od tvojih in je kristalno jasno, da Ostroge potrebujejo na kakšni drugi poziciji boljšega igralca kot na playu!

Pa nick ti kar ustreza!

kekec pa sem, to pa res...

Tukaj se ne grejo Sagadina, hočejo atletiko, znanje in motivacijo...od igralca...ne od trenerja. Umiri se. Pa govori angleško, da te bodo tudi drugi razumeli. Igralci prihajajo sem, da bi zaključevali kariere...in Beno ni dovolj lačen, da bi jih izrinil iz ekipe. To ni krivica, to je ambicija.